VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Stavební firma hledá všeobecnou účetní s možností nástupu od 1.8.2021, která bude zodpovědná za samostatné vedení vybraných agend a komplexní podporu hlavní účetní.

Bližší informace podáme telefonicky, emailem či při osobním setkání.

POŽADAVKY:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru + praxe na pozici všeobecná účetní min. 5 let
  • Nutná znalost podvojného účetnictví
  • Dobrá orientace v českých účetních standardech a daňových zákonech
  • Znalost MS Office
  • Znalost účetního SW Premier výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, pracovitost, spolehlivost, cit pro detail, přesnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, komunikativnost a příjemné vystupování.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Kontrolování formální a věcné stránky dokladů.
  • Zpracování účetních dokladů (FAP, pokladna ...) v účetním SW Premier
  • Zajištění řádné archivace účetních dokladů
  • Pomoc hlavní účetní při:
    • zpracování daňových přiznání a hlášení (daň z příjmů, DPH, majetkové daně)
    • vyplňování formulářů a hlášení pro státní orgány (statistické hlášení
    • kompletní agendě investičního majetku (pořízení, aktivace, prodeje, vyřazení
    • kontrole a inventarizaci účtů
  • Administrativní práce dle požadavků nadřízených
  • Řešení přidělených úkolů v rámci ekonomického oddělení
  • Práce s interními systémy
  • Spolupráce s odděleními napříč společností

NABÍZÍME:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práce v mladém a dynamickém kolektivu na vysoké profesionální úrovni
  • Příjemné pracoviště v blízkosti centra Olomouce
  • Po zkušební době možnost zvýšení mzdy o prémie a firemní benefity (např. stravenky)

V současné době má společnost provozovnu v Olomouci.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE POUZE NA TEL.ČÍSLA:

+420 733 518 261

Plat

Plat: 25 000 – 27 000 Kč / měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti

Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní